Destek Hattı: 0(212)771 29 44 - 45
Kullanım Koşulları

mesanelektrik.com´ a giriş yaparak üye olmanız ya da alışveriş yapmanız durumunda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.
 
Üyelerimizin kullanıcı adı, şifre ve kredi kartı bilgilerinin, sitemizin bilgisi dışında, üyenin giriş yaptığı sanal ortamın güvensizliği sonucunda, hata, ihmal, kesinti, iletişim hatası, hırsızlık, bilgisayar virüsü yada kötü niyetli üçüncü şahısların erişimiyle ortaya çıkabilecek tüm yükümlülükler üyeye aittir ve çıkacak olası herhangi bir problemden MESAN ELEKTRİK MÜMESSİLLİK VE SANAYİ LTD. ŞTİ. firması sorumlu tutulamaz.
 
Üye benzer şekilde diğer üyelere ait olan IP adresi, şifre yada kullanıcı adı gibi bilgileri izinsiz olarak kullanamaz ve bunlara erişemez. Bu kullanımdan doğabilecek olan her türlü hukuki yada cezai sorumluluk üyeye aittir. Web sitesi içerisinde başka sitelere yönlendirici linkler bulunabilir. Bu linklerin kullanımından doğacak olan tüm riskler kullanıcının sorumluluğundadır. Üyenin ya da kullanıcının sitemizin güvenliğini tehdit edebilecek, satış sistemi ya da teknik yazılımın herhangi bir açığından faydalanarak mesanelektrik.com‘a zarar verebilecek girişimlerde bulunması, sitede yer alan bilgi, resim, logo ve içeriğin kısmen yada tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması durumunda mesanelektrik.com kanuni haklarının yanı sıra kullanıcının tüm kullanım haklarını sona erdirme ve sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra sitemiz bu üyenin kimliğini belirleme ve deşifre etme hakkına da sahiptir.
 
mesanelektrik.com sitesinde üyeliği sona eren bir üyeyle ilgili kayıtların silinip kayıtlarda tutulması sitenin sorumluluğundadır. Kişiler bununla ilgili herhangi bir hak ya da tazminat talep edemezler.
 
Üyeler mesanelektrik.com’un sunduğu hizmetlerden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümlerine uymak zorundadır. Bu kanunlara aykırı herhangi bir kullanımın tespiti durumunda hukuki, cezai yada mali tüm yükümlülükler kullanıcıya aittir.
 
Kullanıcılar ya da üyeler mevcut posta yada e mail adreslerindeki değişiklikleri 3 gün içinde yazılı olarak tarafımıza beyan etmediği sürece sitemiz tarafından yapılan her türlü bildirimin okunduğu, onaylandığı yada kabul edildiği varsayılır.
 
mesanelektrik.com üyeliğinizi aktive ettiğiniz andan itibaren aksi tarafınızca talep edilmedikçe, düzenli aralıklarla tarafınıza bilgilendirme ve kampanya mailleri gönderilecektir.
 
Site içeriği, ve bu sayfanın güncellenme yetkisi site yönetiminin insiyatifinde olup, üye ve kullanıcıların siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret ettiği varsayılır.
 
İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve mesanelektrik.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından mesanelektrik.com hesabının gerek mesanelektrik.com’u, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya mesanelektrik.com’un ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde mesanelektrik.com, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.
Mesanelektrik.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.