Destek Hattı: 0(212)771 29 44 - 45
Hakkımızda

 

Mesan Elektrik, 21. Yüzyıl strobe ikaz ve çeşitli tehlike sinyallerini dünya mühendisliğine sunmaktan gurur duyar. Mesan ikaz lambalarının yüksek performans ve güvenilirliğine 22 yıllık AR-GE çalışmaları sonucu ulaşılmıştır. Bu nedenle Mesan ürünleri, çok etkili strobe ışınları, güç kaynakları ve lightbar mühendisliğinde dünya liderliğine ulaşmak gayreti içindedir.

Mesan araştırma-geliştirme cihazları:

   • Kritik tölerans parametrelerinin, potansiyel dizayn zayıflıklarının meydana getireceği sorunları çözen bilgisayarlı devre simülatörü,

   • Candela ölçüleri cinsinden FAA, SAE LES ve TSE standarlarına ayarlı otomatik ışık ölçme tüneli,

   • SAE ve AME-CA/AAMVA standartlarının gerektirdiği tüm test ve ölçümleri yapabilecek, tam ekibe edilmiş sertifikalı test labaratuvarı

   • Renk ölçümleri için, seri tarama spektrodiometeri.

Üretim ve Kalite Kontrolü :

Üretim alanında, kalite ve detaya verilen titiz çabalar Mesan’ın strobe ürünlerinin beğenilmesini ve çok kaliteli ürün olarak tanınmasını sağlamıştır. Sıkı, titiz kalite kontrol standartlarına uygunluğu üretimin her aşamasında istatiksel işlem kontrolüne, en detaylı hassasiyet titizliğine tabi tutulması ürünlerinin ve uzun garanti süreli olmasını sağlamıştır.

Firmamızda kalıphane kendi bünyemiz içinde olduğundan, her türlü dizayn çalışmaları ve kalıp çözümleri ile imalatı teknik elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Mesan ürünleri Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, İskoçya, Polonya, Fransa, İrlanda, Belçika, Portekiz, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Ukrayna, Makedonya, Arnavutluk, Rusya, Beyaz Rusya, Litvanya, İran, Pakistan, Mısır, Cezayir, Kuveyt, Bangladeş, Ürdün, Suudi Arabistan, Lübnan, Suriye, Azerbaycan, Kıbrıs, Fas, Malezya, Brezilya, Meksika, Libya’ya ihraç edilmektedir ve birçok şirket tarafından da tüm dünyaya pazarlanmaktadır.

Yeni ürünlerimizden haberdar olmak, ürünlerimizin kullanıldığını alanlar, ürünlerimiz hakkında görsel ve teknik bilgilere erişmek, çalışmalarımızı yakından görmek isterseniz bizi facebook sayfamız ve youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.