Destek Hattı: 0(212)771 29 44 - 45
Gizlilik ve Güvenlik

mesanelektrik.com internet adresi, Mesan Elektrik Mümessillik ve Sanayi A.Ş.’İne  ait olup, yine Mesan Elektrik Mümessillik ve Sanayi A.Ş. tarafından işletilmektedir. Bu beyan mesanelektrik.com´un gizlilik politikasını içerir. mesanelektrik.com web sitesini ziyaret etmekle aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. 
 
mesanelektrik.com internet sitesi üyelik oluşturma aşamasında sizlerden ad, soyad ve mail adresi gibi çeşitli kişisel bilgilerinizi üyelik formuna girmenizi ve bunları şifrelemenizi talep eder. Bu bilgiler gizlilik sözleşmemiz gereğince kesinlikle üçüncü şahıslarla ve firmalarla paylaşılmaz.Tüm kişisel bilgileriniz SSL Secure güvenlik sistemi ile 2048 bit şifrelenmiştir. Bu sistemle; kişisel bilgi ve kredi kartı detaylarınıza sanal ortamda istenilmeyen kişi ve kurumların ulaşımı engellenmektedir. Toplanan mali bilgiler satın almış olduğunuz mal ve hizmetleri şahsınıza ya da firmanıza fatura etmek amacıyla kullanılacaktır. 
 
mesanelektrik.com, üyelik ve alışveriş doğrultusunda veri tabanına girilmiş olan bilgileri, müşterinin haberi veya talimatı olmaksızın, üçüncü şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. 
 
mesanelektrik.com’da, müşterinin sisteme girmiş olduğu tüm bilgilere sadece müşterinin kendisi  ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Üçüncü bir şahıs ya da kurumun bu bilgilere ulaşması ve değişiklik yapması mümkün değildir.
 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Güvenlik
 
Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
mesanelektrik.com size güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmak için, Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmaktadır. SSL teknolojisi ile sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında doldurduğunuz tüm formlar, kredi kartı ve kişisel bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınır. Bunun sonucunda sitemize girmiş olduğunuz bu bilgiler, kötü niyetli kişi ve kurumların eline geçmez.
 
Standart Güvenlik Duvarı
mesanelektrik.com standart güvenlik duvarları tarafından sıkıca korunmaktadır. İletişim yönetimi maksadıyla kullanılan bilgisayarlar özellikle siteye girilen bilgileri güvenli tutmak,  ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. Böylece mesanelektrik.com’dan alışveriş yaparken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.
 
Gizlilik
mesanelektrik.com kişisel bilgilerinizin farklı şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına asla izin vermez. Bu yüzden mesanelektrik.com’a verdiğiniz şahsi bilgileriniz, herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında sizden istenen şahsi ve kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde mesanelektrik.com veya ona hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Böylece yapacağınız ödemeye yönelik tüm işlemler, mesanelektrik.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleştirilir, üçüncü şahıs veya kurumlarca görüntülenemez.